KLUB LÍPA LIBEREC

Klub Lípa je nejmodernější hudební klub v Liberci

Najdete nás na adrese 1. máje 59/5 v prostorech bývalého Kina Lípa. Na více jak 500 m² na vás čekají dva hudební sály, VIP zóna, tři bary i venkovní kuřácká terasa. Z hudební produkce Vám nabízíme jak ty nejlepší DJs, tak i živé koncertní vystoupení a další hudební i taneční Eventy.

Firemní akce

Firmám a organizacím nabízíme pronájem sálů a celého klubu za nízké ceny. Nabízíme Vám int.připojení optickým vláknem, 20m² led obrazovku, profi ozvučení, služby zvukaře i DJ, cateringový servis

SECURITY

VSTUP DO KLUBU JE OD 18 LET
s vyjímkou vybraných akcí/koncertů (vždy uvedeno u akce), kdy je věková hranice pro vstup snížena na 15 let

Vstup je zakázán podnapilým, agresivním či nevhodně oblečeným osobám. Návštěvník klubu je povinen řídit se pokyny Security a nosit viditelně (na ruce) rozlišovací náramek. Platí zákaz vstupu se zbraněmi a v zájmu vaší bezpečnosti musí každý návštěvník projít detekčním rámem.

Zákazník svým vstupem a uhrazením poplatku dává souhlas s možností pořizování fotografií či videa pro potřeby propagace klubu.

Drinks

Tři bary - koktejly - prémiový alkohol - točená i lahvová piva

DJ's

Nejlepší DJs, více i méně známé kapely, taneční a další hudební Eventy na našich dvou sálech

Platba kartou

Pohodlně bezkontaktně v celém klubu včetně vstupu i šatny

TAXI

Do klubu i domů vás odveze naše partnerská taxislužba Star Taxi na čísle

VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH NOVÉHO HUDEBNÍHO KLUBU

TŘI BARY DVA SÁLY VIP ZÓNA VENKOVNÍ KUŘÁCKÁ TERASA

Na své si přijdou jak milovníci taneční hudby, tak i jiných hudebních žánrů a stylů včetně koncertů.

NOVINKA

Lístky budou k zakoupení i na místě!

Zábava
+ tis.